Корзина
207 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380953991906
+380660245541
УкраинаДонецкая областьСлавянск
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Магазин глиняной посуды от производителя-КерамКлуб

Переваги посуду з червоної глини

Переваги посуду з червоної глини

*Зроблена з екологічно чистого матеріалу. Це ідеальний варіант для людей, що піклуються про своє здоров’я, оскільки глина – природний матеріал, який видобуваються з верхніх  шарів землі.

* Ще здавна вважалося, що керамічний посуд має дивовижні властивості витягати з людини негативну енергетику, а натомість давати ту позитивну, що взяла від природних елементів – води, землі, світла і повітря.

* Глиняний посуд володіє унікальною здатність вбирати і віддавати вологу, і при цьому виробляти саморегуляцію рівня вологості і температури.

* Готувати в глиняному посуді ви можете в  духовні на високих температурах, мікрохвильовій печі, тому що вона призначена для високих температур приготування, to  с до 700!

*Керамічний посуд дуже зручна для зберігання в ній різних продуктів . Якщо ви вирішили крупу чи борошно зберігати в глиняному посуді, то будьте впевнені: у них ніколи не заведуться ніякі комахи. Якщо ви хочете, щоб влітку компот або квас залишався холодним якомога довше, або якщо чай в зимовий період – гарячим, то глиняний посуд, це саме те, що Вам потрібно!