Корзина
391 отзыв
+380660245541
+380992390659
+380953991906
УкраинаДонецкая областьСлавянск
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Магазин глиняной посуды от производителя-КерамКлуб

Березень – весна, сонце, надія!

Березень – весна, сонце, надія!

О жінка! Через всі літа, Ти всіх красою полонила! Твоя любов і доброта — Могутня, нездоланна сила.

   

 Березень – весна, сонце, надія! У дні весняного пробудження й оновлення вшановують жінку! Неможливо навіть уявити собі життя без тебе: чарівна, лагідна, щира на любов, берегине родинного вогнища, мудра наставнице, просвітнице душевного спокою, доброти та злагоди!

     Бог створивши  жінку сказав:  Я, хотів, щоб вона була досконалою. Я дав їй плечі, такі сильні, щоб тримала цілий світ, і такі ніжні, щоб підтримувала дитячу голівку. Я дав їй дух, настільки сильний, щоб стерпіти будь-який біль. Я дав їй волю, настільки сильну, що вона йде вперед, коли інші падають. Вона піклується про хворих і втомлених не скаржачись. Я дав їй доброту - любити дітей за будь-яких обставин, навіть якщо вони кривдять її. Я зробив її з ребра чоловіка, щоб вона захищала його серце. Я дав їй мудрість зрозуміти, що хороший чоловік ніколи не завдасть їй болю навмисно, але іноді випробовуватиме її силу й рішучість стати поряд з ним без вагань. І нарешті, Я дав їй сльози. І дав право проливати їх, де і коли вона забажає.

     Кожному чоловікові треба зрозуміти,  що краса жінки  не в її одязі, зачісці чи манікюрі. Краса жінки в очах,  які відчиняють двері до її серця, де живе любов.

     Засяє небо блакиттю, дзвінко озветься птаство, розтане сніг, відступлять морози, земля оживе, зеленим листям замає кожне деревце, в серця постукає надія. Надія, що всі негаразди минуть і світ оновиться . І що не кажіть,  а ту любов та радість, гармонію та  затишок  душі  тільки жінка може нести в своєму серці!!!

 

О жінка! Через всі літа,

Ти всіх красою полонила!

Твоя любов і доброта —

Могутня, нездоланна сила.

О жінко! Ти — сестра, ти — мати,

Кохана, дівчина, дитя.

Лиш ти єдина існувала

Через безоднє небуття!

Даруйте всім жінкам  дарунки,

Сердечну теплоту, любов.

Обійми, усмішку та поцілунки

Хай розцвітає вона знов і знов!!!

 

 

Другие статьи