Глиняна жаровня Керамклуб 2.7 л з кришкою тарілкою
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 10000
624 ₴
Показать оптовые ценыЖаровня виготовлена з червоної глини з застосуванням технології подвійний молочний випал. Обсяг 2.7 л.
Зручність цієї жаровні в тому, що кришку можно використовувати як обідню тарілку.
Вироби з червоної глини універсальні: до них можна готувати страви і естетично подавати на стіл, можна зберігати в холодильнику і розігрівати в мікрохвильовій печі. Ідеально підходить для запікання страв в духовці, а так само красивої подачі на стіл (витримує 900 градусів при рівномірному нагріванні).
Жаровня буде відмінним варіантом для подачі шашлику та інших страв з мангалу. М'ясо пропарится під кришкою і стане ще смачніше, м'якше і ароматні.
Готувати в ній можна при високих температурах, у печах, СВЧ, духовках, але не можна використовувати на відкритому вогні. Приготування в глиняному посуді зберігає корисні властивості продуктів і надає особливий смак їжі.
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Жаровня |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Глина |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 26 (см) |
| Длина посуды | 26 см |
| Ширина посуды | 26 см |
| Высота стенок | 12 см |
| Крышка | керамика |
| Подходит для индукционных плит | Нет |
| Производитель | Керамклуб |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
- Цена: 624 ₴













