



Глиняна каструля Керамклуб Літо V 2 л для запікання h 14 см, d 22 см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 57688
713 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лімітована колекція посуду з малюнками ручної роботи.
Глиняна каструля Керамклуб Літо V 2 л. Розмір: h 11 см, h з кришкою 14 см, d 22 см.
Вироби із червоної глини універсальні: в них можна готувати страви і естетично подавати на стіл, можна зберігати в холодильнику і розігрівати в мікрохвильовій печі.
Ці вироби ручної роботи проходять багатогодинний випал при температурі 1000 °С, а потім покриваються тонким шаром міцної харчової термостійкої глазурі. За рахунок цього на виробах не утворюються відколи, тріщини і потемніння.
Глиняний посуд створює домашній затишок. Наш український посуд від наших українських майстрів!
Кожний виріб - це невелика картина, яка створена саме для Вас!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Глина |
| Объем | 2 л |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Керамклуб |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Крышка | керамика |
| Тип | Кастрюля |
| Диаметр кастрюли | 22 см |
| Высота кастрюли без крышки | 11 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 14 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Да |
| Диаметр под крышку | 22 см |
| Использование в духовке | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем кастрюли | 2 л |
Информация для заказа
- Цена: 713 ₴




