Глиняна пательня Керамклуб Зима V 4 л
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1040
1 485 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 235 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Глиняна пательня Керамклуб Зима V 4 л»
Глиняна пательня V 4 л, h 165 мм, d 280 мм для запікання і подачі страв, термостійка.
Вироби із червоної глини універсальні: в них можна готувати страви і естетично подавати на стіл, можна зберігати в холодильнику і розігрівати в мікрохвильовій печі. Ідеально підходить для запікання страв в духовці, а також красивої подачі до столу.
Ці вироби ручної роботи проходять багатогодинний випал при температурі 1200 °С, а потім покриваються тонким шаром міцної харчової термостійкої глазурі. За рахунок цього на виробах не утворюються відколи, тріщини і потемніння.
Посуд з зимовим малюнком створює домашній затишок та гармонує з атмосферою свята Різдва та Святої вечері.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Керамклуб |
| Форма | Круглая |
| Материал | Глина |
| Диаметр | 280 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 165 мм |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 4 мл |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴











