Керамічна пательня Керамклуб Соняшник V 4 л
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1040
1 230 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 235 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Керамічна пательня Керамклуб Соняшник V 4 л»
Глиняна пательня V 4 л, h 165 мм, d 280 мм для запікання і подачі страв, термостійка.
Вироби із червоної глини універсальні: в них можна готувати страви і естетично подавати на стіл, можна зберігати в холодильнику і розігрівати в мікрохвильовій печі. Ідеально підходить для запікання страв в духовці, а також красивої подачі до столу.
Ці вироби ручної роботи проходять багатогодинний випал при температурі 1200 °С, а потім покриваються тонким шаром міцної харчової термостійкої глазурі. За рахунок цього на виробах не утворюються відколи, тріщини і потемніння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Круглая |
| Материал | Глина |
| Объем | 4 мл |
| Диаметр | 280 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 165 мм |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Производитель | Керамклуб |
| Страна производитель | Украина |
| Крышка | есть |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в наборе | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 230 ₴











