Жаровня із червоної глини об'єм - 2.5 л; маса – 2,6 кг; висота – 13 см; висота без кришки – 8 см; діаметр верху-25 см; діаметр низу – 20,5 см.
Приготована в глиняному посуді їжа краще засвоюється організмом і швидше відновлює сили. Водночас вона не тільки дуже смачна, але й надзвичайно корисна.
Посуд із червоної глини прекрасно витримує високі та низькі температури, головне, нагрівати посуд треба разом із їжею поступово.
Чудово підходить для подавання плову, шашлику та схожих страв. Прикрасить Ваш стіл.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Керамика |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Есть |
| Объем | 2.5 л |
| Диаметр | 250 мм |
| Высота без крышки | 80 мм |
| Высота с крышкой | 130 мм |
| Максимально допустимая температура | 500 град. |
| Цвет | Коричневый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Производитель | Керамклуб |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративное оформление | Гравировка |
| Тип посуды | Жаровня |
Информация для заказа
- Цена: 578 ₴








