Керамічна каструля для запікання Керамклуб Соняшник V 2 л, h 15 см, d 20 см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 10403
713 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лімітована колекція посуду з малюнками ручної роботи.
Керамічна каструля для запікання Керамклуб Соняшник V 2 л, h 15 см, d 20 см можно використовувати для запікання печені.
Вироби із червоної глини універсальні: в них можна готувати страви і естетично подавати на стіл, можна зберігати в холодильнику і розігрівати в мікрохвильовій печі. Ідеально підходить для запікання страв в духовці, а також красивої подачі до столу.
Ці вироби ручної роботи проходять багатогодинний випал при температурі 1200 °С, а потім покриваються тонким шаром міцної харчової термостійкої глазурі. За рахунок цього на виробах не утворюються відколи, тріщини і потемніння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Керамклуб |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Глина |
| Диаметр кастрюли | 20 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 15 см |
| Крышка | Глина |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Объем | 2 л |
| Форма | Круглая |
| Количество в наборе | 1 |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Дополнительные характеристики | |
| Диаметр под крышку | 20 см |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Хранение в холодильнике | True |
Информация для заказа
- Цена: 713 ₴













