Казан виготовлений вручну на гончарному крузі. З товстими стінками та доволі тяжкий. Має міцні ручки. Може використовуватися для запікання, подічі перших та других страв, шашликів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Керамклуб |
| Объем | 7 л |
| Диаметр | 310 мм |
| Высота | 170 мм |
| Крышка | Есть |
| Высота с крышкой | 200 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 964 ₴










