



Глиняний горщик із кришкою Традиційний орнамент 3 л
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6744
429 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Глиняний горщик із кришкою Традиційний орнамент – ідеальний вибір для любителів натуральної кухні.
Виготовлений із високоякісної глини, цей посуд має вишуканий дизайн із рельєфним орнаментом, що додає йому автентичності.
Висота з кришкою – 16.5 см, без кришки – 13 см, верхній діаметр – 22 см.
Підходить для запікання та тушкування страв у духовці, зберігаючи їхній природний смак і аромат. Екологічно чистий матеріал забезпечує безпеку для здоров’я. Створений для тих, хто цінує традиції та затишок на кухні!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Глина |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Есть |
| Объем | 3 л |
| Ширина | 220 мм |
| Диаметр | 220 мм |
| Высота без крышки | 130 мм |
| Высота с крышкой | 165 мм |
| Максимально допустимая температура | 500 град. |
| Цвет | Коричневый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Хранение в холодильнике | Да |
Информация для заказа
- Цена: 429 ₴




