Керамічний набір коньячний Руль-ємність і 6 чарок.
Розмір:
- висота руля 21 см, діаметр руля 21,
- висота чарки 7 см, діаметр чарки 5 см,
- висота набору 32 см.
Подарунковий набір для спиртного у вигляді руля в комплекті з чарками. Дуже крутий подарунок для чоловіка, особливо для любителя або водія BMW.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Керамклуб |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Золотистый |
| Вес | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тональность | Универсальная |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴





