
Дошка для подавання дубова КерамКлуб Гітара 35*18 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4426
800 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір — 35 х 18 см. Лофт-стиль.
Кожна дошка має свою унікальну текстуру та форму, створену природою, декорована підпалом периметром.
Дошка для подавання з дуба, прекрасно підійде для сервірування всіляких нарізок, м'ясних страв, а також стане родзинкою під час сервірування стола.
Декорована випалюванням та оброблене просоченням. Сервірувальні дошки є ефективним інструментом у завоюванні сердець ваших рідних або відвідувачів ресторану. Ідеально підійде як для гарячих, так і холодних страв. Натуральна деревина прекрасно зберігає тепло, дає змогу страві, вже перебуваючи на столі залишатися теплим і насиченішим на смак.
Просочення — суміш олій і воску.
Дуже довговічна, стійка до механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Керамклуб |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




