


Дошка для подавання дубова КерамКлуб Класик із соусником 40*23 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4429
895 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір — 40*23 см. Лофт-стиль.
Кожна дошка має свою унікальну текстуру та форму. Ідеально для подавання стейків, бургерів та інших всіляких страв гриля й барбекю.
Дошка для подавання з дуба, прекрасно підійде для сервірування всіляких нарізок, м'ясних страв, а також стане родзинкою під час сервірування стола.
Декорована випалюванням та оброблене просоченням. Сервірувальні дошки є ефективним інструментом у завоюванні сердець ваших рідних або відвідувачів ресторану. Ідеально підійде як для гарячих, так і холодних страв. Натуральна деревина прекрасно зберігає тепло, дає змогу страві, вже перебуваючи на столі залишатися теплим і насиченішим на смак.
Просочення — суміш олій і воску.
Дуже довговічна, стійка до механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Керамклуб |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴




