
Глиняна тарілка 24 см "Тепло кераміки" порційна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 48589
185 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глиняна тарілка діаметром 24 см — стильний та практичний посуд для щоденного використання і красивої подачі страв. Натуральна глина та фактурне покриття надають виробу особливого характеру й затишку.
Тарілка чудово підходить для подачі основних страв, десертів, закусок або сервірування святкового столу. Гармонійно доповнює сучасний, етно та rustic інтер’єр.
Характеристики:
• Діаметр: 24 см
• Матеріал: натуральна глина
• Міцна та зручна у використанні
• Оригінальна фактура та природний відтінок
• Підходить для домашнього та ресторанного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Керамклуб |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Глина |
| Діаметр | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 30 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴




