Соляна лампа і її властивості
Характеристика приладу
Соляна лампа – це лампочка, прикрита плафоном з натуральної природної солі з вимикачем і підставкою. Сіль для неї видобувається в Бахмуті.
Як це працює?
Сіль під нагріванням починає виділяти негативні іони, вологість сприяє їх розподілу по простору. Потрапляючи в повітря, негативні іони гальмують дію позитивних частинок, які утворюються в результаті роботи сучасних побутових приладів. Якщо соляну лампу тримати включеною постійно, то іонізація повітря буде відбуватися плавно і без перерви.
Користь та показання до застосування
Негативно заряджені іони хлору, натрію та йоду, що виділяються лампою, позитивним чином впливають на зовнішнє середовище і організм людини:
- Нейтралізують віруси, грибки, неприємні запахи.
- Зменшують або зовсім блокують електромагнітне випромінювання.
- Покращують обмін речовин в організмі.
- Підвищують імунітет.
- Відновлюють здоровий сон і знімають втому.
- Знижують рівень вологості в приміщенні.
- Сприяють психологічному розвантаженню.
Рекомендується застосування соляної лампи при таких недугах, як:
- Захворювання органів дихання;
- Нервової та ендокринної систем;
- Ревматизм;
- Алергія;
- Цукровий діабет.
Можливу шкоду приладу, протипоказання
Окремих протипоказань до застосування соляної лампи не виявлено. У рідкісних випадках протипоказанням може бути індивідуальна непереносимість речовин, що виділяються. Після покупки потрібно звикнути до лампи — важливо помітити реакцію організму на роботу приладу, щоб виключити можливі негативні наслідки його використання.
Використання лампи в побуті
Соляная лампа представляет собой мягкий ионизатор воздуха, поэтому её можно держать включённой постоянно. Лампу чаще всего размещают в спальне, детской комнате или помещении, где много электроприборов. Размещать её можно в любом месте квартиры.
Ни в коем случае не следует устанавливать лампу в ванной комнате и в непосредственной близости от мест, где есть открытый доступ к воде. Это обуславливается тем, что каменная соль при избыточном увлажнении имеет свойство терять форму и просто рассыпается.
Специального ухода за прибором не требуется. Запылённую лампу протирают мягкой салфеткой.
Вибираємо соляну лампу
У нашому магазині представлений величезний асортимент соляних ламп, які бувають різних форм і розмірів. Від того, якої форми плафон лампи, її функціональність не змінюється, а от вага і розмір безпосередньо пов'язані з властивостями. Середня вага соляної лампи 3 кг, такий прилад може ефективно працювати на площі 15 кв. м.